
Військово-політичне керівництво США зараз оцінює доцільність подальших польотів безпілотників в районі Чорного моря після інциденту з російським Су-27. Про це кілька американських чиновників розповіли CNN, передають Патріоти України.
Відзначається, що поки Пентагон продовжує розвідувальні польоти в Чорному морі. Замість збитого росіянами MQ-9 Reaper американці відправили туди аналогічний апарат. Він зокрема відстежуватиме активність окупантів в районі падіння безпілотника.
"Але американські військові "уважно вивчають" маршрути безпілотників і оцінюють, як краще знизити ризик конфлікту з російськими військовими, які регулярно запускають винищувачі в Крим і з нього", – заявили журналістам офіційні особи США.
Пентагон зокрема хоче зрозуміти, наскільки всі витрати, пов'язані з цими польотами, співвідносяться з одержуваної "вигодою". Військові порівнюють потенційну цінність конкретного розвідувального маршруту з ризиком ескалації і конфлікту з Росією.
Хоча деякі чиновники стурбовані тим, що обмеження маршрутів безпілотників вплине на збір розвідданих по війні в Україні, інші відзначають, що у США є альтернативи варіанти для збору інформації – наприклад, супутники-шпигуни.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...