
Військово-політичне керівництво США зараз оцінює доцільність подальших польотів безпілотників в районі Чорного моря після інциденту з російським Су-27. Про це кілька американських чиновників розповіли CNN, передають Патріоти України.
Відзначається, що поки Пентагон продовжує розвідувальні польоти в Чорному морі. Замість збитого росіянами MQ-9 Reaper американці відправили туди аналогічний апарат. Він зокрема відстежуватиме активність окупантів в районі падіння безпілотника.
"Але американські військові "уважно вивчають" маршрути безпілотників і оцінюють, як краще знизити ризик конфлікту з російськими військовими, які регулярно запускають винищувачі в Крим і з нього", – заявили журналістам офіційні особи США.
Пентагон зокрема хоче зрозуміти, наскільки всі витрати, пов'язані з цими польотами, співвідносяться з одержуваної "вигодою". Військові порівнюють потенційну цінність конкретного розвідувального маршруту з ризиком ескалації і конфлікту з Росією.
Хоча деякі чиновники стурбовані тим, що обмеження маршрутів безпілотників вплине на збір розвідданих по війні в Україні, інші відзначають, що у США є альтернативи варіанти для збору інформації – наприклад, супутники-шпигуни.
Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...