Підіграє Х**лу? Меркель заявила, що війна в Україні закінчиться за столом переговорів

Німецька ексканцлерка Ангела Меркель впевнена, що війна агресорки Росії проти України закінчиться за столом переговорів, передають Патріоти України.

"Одного дня вона завершиться переговорами. Війни закінчуються за столом переговорів", - сказала вона. Втім, коли і за яких обставин можуть розпочатися переговори, Меркель не відповіла. Свою участь у врегулюванні питання колишня канцлерка виключає.

"Є різниця між продиктованим миром, якого я, як і багато інших, не хочу, і дружніми, відкритими дискусіями один з одним", - додала вона.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...