Підіграє Путіну: Лукашенко закликав РФ бути готовою до використання ядерної зброї

фото REUTERS

Самопроголошений глава Білорусі Олександр Лукашенко закликав Російську Федерацію бути готовою до використання ядерної зброї. Таку заяву він зробив в ході зустрічі з Міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, пише БЕЛТА, передають Патріоти України.

За його словами, в Білорусі немає складів ядерних боєприпасів, тільки в Росії. "І, як Путін правильно сказав, в шести точках, шести країнах знаходяться їх ядерні боєголовки", - заявив білоруський лідер.

Лукашенко заявив, що Білорусь і Росія ще не відповідали дзеркально на тренування Західної авіації щодо застосування ядерної зброї, вони зробили тільки "півкроку".

"Вони ж літають, тренуються. Навіщо тренуються, навіщо ядерні болванки возять? Для того щоб ядерну бомбу завтра в літак покласти і скинути туди, куди треба. Тому ми ще дзеркально не відповідали", - зазначив він.

Самопроголошений президент заявив, що країни "повинні бути готові". "Ми повинні порох тримати сухим в усіх напрямках. І не треба там енчити, кричати, що "тут Путін захопив Білорусь", "що хоче, те й робить"... У нас узгоджена розумна політика двох суверенних держав, за яку насамперед відповідають Макей і Лавров", - зазначив він.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...