Підіграютьь Х**лу: В Угорщині заявили, що для них ордер на арешт Путіна не має обов'язкової сили

Міжнародний ордер на арешт військового злочинця Володимира Путіна за воєнні злочини, скоєні в Україні, не має обов'язкової сили для Угорщини. Про це заявив міністр кабінету міністрів Угорщини Гергель Гуляш, передають Bloomberg і Reuters. Він підкреслив, що Будапешт не буде заарештовувати Путіна, якщо той в'їде на територію країни, передають Патріоти України.

За словами Гуляша, Римський статут не був вбудований в угорську правову систему. Угорщина не оприлюднила частину статуту Міжнародного кримінального суду, яка робила б такий ордер на арешт обов'язковим. Гуляш вважає, що це порушило б Конституцію Угорщини.

"Ми можемо посилатися на угорський закон і виходячи з цього, ми не можемо заарештувати президента Росії... оскільки Статут МКС не був оприлюднений в Угорщині", - сказав Гуляш.

Також він зазначив, що уряд Угорщини "не сформував позиції" щодо ордера на арешт Путіна. "Ці рішення не найвдаліші, оскільки вони ведуть у бік подальшої ескалації, а не до миру, це моя особиста суб'єктивна думка", - сказав Гуляш.

Як зазначає Bloomberg, документи організації Об'єднаних Націй показують, що Угорщина підписала Римський статут МКС уу 1999 році і ратифікувала його в 2001 році, під час першого терміну прем'єрства Віктора Орбана.

Ворог вдарив "Іскандерами" та дронами по аеродрому "Миргород" на Полтавщині - пошкоджено інфраструктуру та техніку

субота, 10 червень 2023, 10:56

Вночі 10 червня російські окупаційні війська атакували військовий аеродром "Миргород" на Полтавщині. Противник застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва. Про це повідомив очільник Полтавської о...

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...