Підіграють Путіну: Провладна газета Угорщини закликає ігнорувати 5 статтю НАТО і прогнозує поразку України у війні

В угорській газеті Magyar Nemzet, яка пропагує політику чинного прем'єр-міністра Віктора Орбана, звинуватили США у підтримці України, а також закликали владу Угорщини ігнорувати 5 статтю НАТО, якщо буде зіткнення Альянсу з Росією. Про це повідомляє "Європейська правда", передають Патріоти України.

В публікації газети журналіст Пілхал Тамаш назвав референдум у Криму в 2014 році легітимним, а київську владу "маріонетковою". Також автор статті попередив, що скоро російська армія почне стирати з лиця землі територію, яка кілька десятиріч мала назву "Україна".

"Американці натренували українців, озброїли до зубів, напоїли культом Бандери, а потім використали як приманку", - пише Тамаш. Публіцист вважає, що лише завдяки США Україна досі тримається, а без рішень Білого дому був би "мир з новими кордонами".

Далі журналіст закликав ігнорувати 5 статтю НАТО, яка передбачає, що напад на одного з членів Альянсу є нападом на всіх його членів (і на кожного зокрема). "Якщо це переросте у війну НАТО і Росії, ми маємо усіма силами лишатися в стороні! Хай що там у п'ятій статті написано, ми не повинні воювати з Росією... Тому що Росія десятиріччями не є нашим ворогом. Вони - щиріші наші партнери, ніж деякі "союзники" в НАТО", - пише Тамаш.

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...