"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техніки окупантів, передають Патріоти України.

Військовий розповів "Суспільному Рівне", що знищив ворожу колону ще у перші дні широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. За це його нагородили орденом "За мужність" 3-го ступеня. 24-річний захисник України розповів, що РСЗВ "Град" за 20 секунд випускає 40 снарядів.Він зазначив, що цю колону він з побратимами шукали день чи два. А коли знайшли – знищили її одним залпом.

"Вона їхала – і я одним пакетом (снарядів, – ред.) розбомбив 54 одиниці техніки. Це робота нашої бригадної розвідки, артрозвідки. Вони дають нам цілі – а ми вже безпосередньо працюємо", – розповів український військовий.

Знищити ворожу колону було нелегко і дуже небезпечно. Адже "Град" стріляє максимально на 21 кілометр, тому для влучного вогню потрібно було підібратися поближче. Воїни ЗСУ тоді під’їхали на відстань 5 кілометрів, а після знищення колони їм довелося швидко їхати звідти.

Знайшли "лазівку": Кремль може оголосити білорусам "обов'язок" воювати за Росію, - ISW

четвер, 25 червень 2026, 15:42

Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...

В розвідці розповіли, скільки у Путіна залишилося "Цирконів"

четвер, 25 червень 2026, 15:28

Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...