Підірвали місцевого колаборанта: В окупованому Енергодарі стався черговий "теракт" (фото, відео)

В окупованому Енергодарі вибухнула автівка. Про це повідомляє окупаційна "влада" міста, передають Патріоти України.

В результаті вибуху повибивало вікна найближчих будинків і загорівся автомобіль, що стояв поруч. Також окупанти повідомляють про загиблого, описуючи те, що сталося, як "теракт".

Як пишуть соцмережі та місцеві паблики, підірвана машина в Енергодарі належала колаборанту Євгену Кузьміну. Кузьмін працював на окупаційну поліцію. З високою ймовірністю він і знаходився за кермом у момент вибуху, йдеться в повідомленнях.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...