Підірвали місцевого колаборанта: В окупованому Енергодарі стався черговий "теракт" (фото, відео)

В окупованому Енергодарі вибухнула автівка. Про це повідомляє окупаційна "влада" міста, передають Патріоти України.

В результаті вибуху повибивало вікна найближчих будинків і загорівся автомобіль, що стояв поруч. Також окупанти повідомляють про загиблого, описуючи те, що сталося, як "теракт".

Як пишуть соцмережі та місцеві паблики, підірвана машина в Енергодарі належала колаборанту Євгену Кузьміну. Кузьмін працював на окупаційну поліцію. З високою ймовірністю він і знаходився за кермом у момент вибуху, йдеться в повідомленнях.

"Настане момент": Сирський назвав єдину умову, за якої може настати перелам у війні

субота, 27 червень 2026, 11:58

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...