Підірвали місцевого колаборанта: В окупованому Енергодарі стався черговий "теракт" (фото, відео)

В окупованому Енергодарі вибухнула автівка. Про це повідомляє окупаційна "влада" міста, передають Патріоти України.

В результаті вибуху повибивало вікна найближчих будинків і загорівся автомобіль, що стояв поруч. Також окупанти повідомляють про загиблого, описуючи те, що сталося, як "теракт".

Як пишуть соцмережі та місцеві паблики, підірвана машина в Енергодарі належала колаборанту Євгену Кузьміну. Кузьмін працював на окупаційну поліцію. З високою ймовірністю він і знаходився за кермом у момент вибуху, йдеться в повідомленнях.

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....

Мерц в Гданську пояснив полякам, чому треба підтримувати Україну

четвер, 25 червень 2026, 21:44

Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...