"Підірвати гранату і поїхати додому з трьома мультами": Окупанти обговорюють, як краще втекти від війни (аудіо)

Російські окупанти обговорюють способи, як втекти з війни в Україні. Зокрема, загарбники розглядають варіанти імітації бойових поранень. Головне управління розвідки Міністерства оборони опублікувало запис перехопленої розмови окупантів, передають Патріоти України.

Зазначається, що стати "трьохсотим" вони вважають найреальнішим способом, але є проблема – госпіталі відмовляються приймати окупантів на лікування і видавати їм "лікарняні". Тому загарбники почали обговорювати, як завдати самим собі поранення, щоб вони виглядали як бойові.

"Я вчора пропонував гранату йо**ути, РГД. Щоб відразу вісім чоловік "затрехсотились". Плитами обкластися, щоб кінцівки стирчали. В***ати її, і все. Всім поїхати додому з трьома "мультами" (трьома мільйонами, які повинні виплачуватися за бойове поранення)", – говорить на опублікованому записі один із загарбників. Другий – називає цей план "ідеальним".

Токаєв принизив Путіна прямо в Москві: Російський диктатор тільки нервово смикав ногами (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:43

Світові таблоїди обговорюють чергову появу на публіці Володимира Путіна: його холодну зустріч у Москві з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, під час якої російський диктатор до того ж знову дивно смикав ногами, зазначають Патріоти України...

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.