
Російський пропагандист Володимир Соловйов публічно закликав підірвати ядерну бомбу в космосі, щоб знищити супутникову мережу Starlink, яка належить компанії Ілона Маска. Про це він заявив у прямому ефірі, скаржачись на те, що Росії нібито не дають "нормально користуватися сучасними технологіями", передають Патріоти України.
За словами Соловйова, такий крок неминуче призведе до знищення й російських супутників, однак він назвав це «некритичною втратою», визнавши серйозне технологічне відставання РФ. «Ми й так сильно відстаємо, для нас це не велика втрата. Нічого страшного — перейдемо на поштових голубів», — цинічно заявив пропагандист.
Подібні висловлювання вкотре демонструють готовність російських публічних осіб відкрито обговорювати сценарії глобальної ескалації, включно з використанням ядерної зброї, навіть ціною повного руйнування власної інфраструктури та міжнародних наслідків.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: