Підкажіть Зеленському: Північна Корея здивувала весь світ запровадженням безглуздого податку перед Новим роком

Навколо Північної Кореї ходить багато чуток та недомовок. Сьогодні ми розповімо вам про один із найдивніших податків Північної Кореї, а також про причини його виникнення. Інформацію надав професійний мандрівник Михайло Зарубін, котрий побував у всіх країнах світу. Він опублікував цікавий список у своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Налог на конфеты! Мне кажется, Северная Корея никогда не устанет нас удивлять. Очередные новости пришли сразу после Нового года. Так, в стране под главный праздник, день рождения Высшего руководителя и Верховного маршалла КНДР ввели новый налог. И этот побор грозит стать одним из самых странных в мире, ведь он... на конфеты. Но не на их покупку, а чтобы произвести сладости и подарить их", - поділився Зарубін.

Традицію вручення наборів шоколаду ввів батько нинішнього північнокорейського лідера, він же "Найбільший Вождь" та "Дорожня зірка XX століття" товариш Кім Чен Ір. Сьогодні у Північній Кореї справжній голод та нестача найпростіших продуктів: борошна, цукру, дріжджів. Але для подарунків було наказано все це знайти. Так, у грудні кожна сім'я КНДР здала до скарбниці додатково 5000 корейських вон, а з сільських будинків додатково до суми зібрали ще й по одному курячому яйцю.

Санкції не для неї: Кабаєва засвітила жакет за 2550 доларів з нової колекції французького Модного дому (фото)

середа, 28 вересень 2022, 21:53

Після початку повномасштабної війни Росії проти України Кабаєва була внесена до санкційних списків, а багато брендів пішли з Росії. Попри це, так звана "перша леді" регулярно одягає обновки з останніх колекцій, зазначають Патріоти України. Аліна Кабаєв...

Епідемія суїцидів триває: У Москві застрелився топменеджер дочірньої фірми "Російських залізниць"

середа, 28 вересень 2022, 21:42

У Москві - черговий суїцид серед топменеджерів. Цього разу застрелився директор дочірньої компанії РЖД ("Російські залізниці") "Цифрова логістика". Про це повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ", передають Патріоти України. Тіло 52-річного директо...