Підкажіть Зеленському: Північна Корея здивувала весь світ запровадженням безглуздого податку перед Новим роком

Навколо Північної Кореї ходить багато чуток та недомовок. Сьогодні ми розповімо вам про один із найдивніших податків Північної Кореї, а також про причини його виникнення. Інформацію надав професійний мандрівник Михайло Зарубін, котрий побував у всіх країнах світу. Він опублікував цікавий список у своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Налог на конфеты! Мне кажется, Северная Корея никогда не устанет нас удивлять. Очередные новости пришли сразу после Нового года. Так, в стране под главный праздник, день рождения Высшего руководителя и Верховного маршалла КНДР ввели новый налог. И этот побор грозит стать одним из самых странных в мире, ведь он... на конфеты. Но не на их покупку, а чтобы произвести сладости и подарить их", - поділився Зарубін.

Традицію вручення наборів шоколаду ввів батько нинішнього північнокорейського лідера, він же "Найбільший Вождь" та "Дорожня зірка XX століття" товариш Кім Чен Ір. Сьогодні у Північній Кореї справжній голод та нестача найпростіших продуктів: борошна, цукру, дріжджів. Але для подарунків було наказано все це знайти. Так, у грудні кожна сім'я КНДР здала до скарбниці додатково 5000 корейських вон, а з сільських будинків додатково до суми зібрали ще й по одному курячому яйцю.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...