Підключилися навіть жінки: На Харківщині депутати побилися через перейменування шкіл (відео)

Кулачные бои депутатов горсовета под Харьковом из-за переименования школ попали на видеоНа сесії Куп'янської міської ради Харківської області дискусії щодо перейменування шкіл в ліцеї і гімназії переросли в кулачні бої між депутатами. Відповідні кадри опубліковані в Telegram-каналі "Труха", передають Патріоти України.

На відео видно, як місцеві депутати емоційно обговорюють зазначене питання, після чого починається масова бійка. У якийсь момент одна з присутніх в залі засідань чиновників намагається завдати удару по обличчю іншої жінки, в результаті чого та ледь не губить окуляри.

При цьому бійка, мабуть, не зробила істотного впливу на роботу депутатів. У прес-службі міської ради повідомили, що сьогодні було прийнято рішення щодо статутів дев'яти загальноосвітніх установ Куп'янської громади. Згідно зі стратегією розвитку освіти Куп'янської громади, тут будуть функціонувати 4 ліцеї, 3 гімназії та 1 загальноосвітня школа. Перетворення здійснюються через обмежені фінансові можливості міського бюджету, стверджував раніше мер Куп'янська Геннадій Мацегор.

З архіву ПУ. "Не тільки "Квартал-95" із Зеленським крадуть жарти у "Дизель-шоу", але і "слуги" крадуть ідеї у рекламістів": У Кличка впіймали Іру Попінс-Верещук на плагіаті (відео)

неділя, 19 вересень 2021, 23:30

З допомогою цього плагіату кандидатка в мери планує достукатися до молоді. Кандидатка від «Слуги народу» на посаду міського голови Києва Ірина Верещук готувала відеоролик для киян, і заради цього »злетіла» у повітря над пішохідно-велосипедним мостом (т...

Не прослужили і п'яти років: В окупованому Криму почали утилізувати допоміжні судна "Сирійського експреса" (фото)

неділя, 19 вересень 2021, 22:45

Як повідомляють неофіційні російські джерела, перші з цих суден почали "розпилювати" на металолом у Паливній (Графській) бухті окупованого у 2014 році Росією міста Севастополь. Наразі, мова йде про колишні вживані цивільні суховантажні судна, які термі...