"Підключилися регулярні війська РФ": Експерт пояснив, чому окупанти "суїцидяться" під Бахмутом

Російські окупанти з літа намагаються захопити Бахмут на Донеччині, але їхні спроби розбиваються об ЗСУ. Військовий експерт Олексій Мельник у коментарі "Обозревателю" зазначив, що Пригожин інвестував у захоплення Бахмута практично всі свої ресурси, в тому числі застосував нетрадиційний підхід - використання ув'язнених, передають Патріоти України.

"Очевидно, що на той момент, коли він сказав, образно кажучи, "Володимир Володимирович, дай я", у нього була впевненість в тому, що це справа декількох тижнів або місяців. А потім вже було пізно відходити від цього, визнавати, що він не може захопити Бахмут", - пояснив експерт.

Олексій Мельник

Олексій Мельник-співдиректор програм з питань зовнішньої політики та міжнародної безпеки (Центр Разумкова). Також він зазначив, що штурму Бахмута в останні тижні підключилися регулярні війська РФ.

"Тому, швидше за все, це ірраціональний підхід. Звичайно, якщо в липні Бахмут мав чисто тактичне значення для росіян, то зараз він вже придбав більше символічне, політичне значення. Я пояснюю це насамперед такими причинами", - підсумував експерт.

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...