"Підкосити" політсилу Зе? Кличко заявив, що веде переговори щодо партії мерів

Міський голова столиці Віталій Кличко заявив, що веде перемовини щодо створення політичної сили за участі мерів інших міст. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передають Патріоти України.

"Так, ми справді спілкуємося з мерами інших міст, розуміючи, що сьогодні місцеве самоврядування треба захищати, відстоювати інтереси громад. І ми розглядаємо зараз різні варіанти, яким чином ми могли би представити цю політичну силу", - сказав Кличко.

Раніше мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що між міськими головами українських міст ходять розмови про створення "партії мерів". Аналогічні заяви робив мер Дніпра Борис Філатов, який називав Кличка ймовірним лідером такої партії.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Замість нормальних канікул: Офіцер ЗСУ показав, як в окупованому Криму дітей готують в "бойові загони Путіна" (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:42

В тимчасово окупованому Росією Криму діти відпрацьовували вправи зі зброєю в руках. Такі "бойові" завдання ставили перед хлопчиками в дитячому таборі Джанкоя. Відео з Twitter опублікував український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріо...