
Українські захисники знищили техніку російських окупантів, яка мала стати підкріпленням у Херсонській області. "Демілітаризовано" було командирський БТР-82, Т-72Б3 та БМД-2, передають Патріоти України.
Видовищне відео ударів по ворогові показали 8 вересня на сторінці 28-ї окремої механізованої бригади уFacebook. "Херсонщина буде вільною!" – написали воїни.
"Хоч як би ворожа пропаганда не намагалася запевняти, що контрнаступ на півдні зупинився, 28-ма ОМБр продовжує звільняти українські землі і карати всіх, хто на них зазіхнув", – підкреслили захисники.
"Ось так сьогодні силами 2-го механізованого батальйону було знищено підкріплення російської армії, що планувало повернути під свій контроль позиції, які відвоювали наші "лицарі". Як би вони не чинили опір, хоч би як не ховалися – окупантам не буде місця на цій землі!" – додали в ЗСУ.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...