Підлеглі занадто бояться розгнівати: У США вважають, що Путіна дезінформують про невдачі його армії та вплив санкцій на РФ

У США вважають, що радники президента РФ Путіна дезінформують про те, наскільки погано діють російські військові та як сильно санкції впливають на економіку країни. Про це пише CNN з посиланням американського чиновника, передають Патріоти України.

“Ми вважаємо, що радники дезінформують Путіна про те, наскільки погано працюють російські військові та як російську економіку калічать санкції, тому що занадто бояться сказати йому правду”, – повідомив співрозмовник видання.

За його словами, дана оцінка заснована на розсекречених висновках американської розвідки. Однак, згідно з інформацією розвідки, Путіну стало відомо про дезінформацію, що призвело до розриву між ним і вищими чинами Міноборони Росії.

“У нас є інформація, що Путін відчув, що введений російськими військовими в оману. Зараз між Путіним і (Міністерством оборони, – ред.) існує стійка напруга, що випливає з недовіри Путіна до керівництва Міноборони”, – пояснив чиновник.

Він додав, що Путіну не було відомо про використання військових-строковиків в Україні, а це демонструє явний збій у надходженні точної інформації до російського президента.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...