"Підлікую голову - і знову поїду": Окупант, який потрапив у психлікарню, поскаржився на реалії війни в Україні

Російський окупант на ім'я Наїль, який, повернувшись із фронту, потрапив до психіатричної лікарні, розповів про реалії війни в Україні. У військових "другої армії світу" часто не було необхідної зброї, не вистачало їжі та води. Про це загарбник, який після 24 лютого пішов воювати добровільно, розповів виданню "Черта". Він поскаржився, що на передовій не було моментів тиші, війська РФ постійно були під обстрілами, передають Патріоти України.

Окупант також був здивований жахливими умовами, в яких їм доводилося знаходитись і при цьому повноцінно виконувати свої завдання. У 16-му відділенні Московської обласної психіатричної лікарні №5 в Абрамцеві він опинився після спроби самогубства – від стрибка у вікно окупанта зупинила дружина.

Незважаючи на те, що на війні він постраждав не лише ментально, а й фізично – Наїль пересувався в інвалідному візку – він збирається повернутися в Україну.

"Тим не менш, несправедливості в таких умовах Наїль не відчуває. Він каже, що знову повернеться туди, відразу як "підлікує голову", – тому що така робота. У зоні СВО він був командиром медичного взводу, але здебільшого, як і всі, бігав з автоматом, – через це часто не виходило рятувати інших", – сказано у повідомленні.

За словами Наїля, назад на фронт він поїде, адже сенсу в мирному житті більше не бачить. "Там, на війні, чорне – це чорне, біле – це біле, а тут якісь відтінки. Там безумовно все. Все легко і просто. Я багато п'ю, щоб мати можливість усе це згадувати", – сказав він.

Ворог вдарив "Іскандерами" та дронами по аеродрому "Миргород" на Полтавщині - пошкоджено інфраструктуру та техніку

субота, 10 червень 2023, 10:56

Вночі 10 червня російські окупаційні війська атакували військовий аеродром "Миргород" на Полтавщині. Противник застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва. Про це повідомив очільник Полтавської о...

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...