
Російський окупант на ім'я Наїль, який, повернувшись із фронту, потрапив до психіатричної лікарні, розповів про реалії війни в Україні. У військових "другої армії світу" часто не було необхідної зброї, не вистачало їжі та води. Про це загарбник, який після 24 лютого пішов воювати добровільно, розповів виданню "Черта". Він поскаржився, що на передовій не було моментів тиші, війська РФ постійно були під обстрілами, передають Патріоти України.
Окупант також був здивований жахливими умовами, в яких їм доводилося знаходитись і при цьому повноцінно виконувати свої завдання. У 16-му відділенні Московської обласної психіатричної лікарні №5 в Абрамцеві він опинився після спроби самогубства – від стрибка у вікно окупанта зупинила дружина.
Незважаючи на те, що на війні він постраждав не лише ментально, а й фізично – Наїль пересувався в інвалідному візку – він збирається повернутися в Україну.
"Тим не менш, несправедливості в таких умовах Наїль не відчуває. Він каже, що знову повернеться туди, відразу як "підлікує голову", – тому що така робота. У зоні СВО він був командиром медичного взводу, але здебільшого, як і всі, бігав з автоматом, – через це часто не виходило рятувати інших", – сказано у повідомленні.
За словами Наїля, назад на фронт він поїде, адже сенсу в мирному житті більше не бачить. "Там, на війні, чорне – це чорне, біле – це біле, а тут якісь відтінки. Там безумовно все. Все легко і просто. Я багато п'ю, щоб мати можливість усе це згадувати", – сказав він.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...