"Підняли лапки" перед Ахметовим: Відсутність реакції на дефолт "ДТЕК Енерго" - демонстрація слабкості та безпорадності держави, - Бутусов

Оголошення дефолту найбільшого приватного виробника електроенергії та вугілля в Україні "ДТЕК Енерго", який належить олігарху Рінату Ахметову, є показником слабкості і безпорадності режиму Зеленського. Про це пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, зазначають Патріоти України.

"Головна подія дня, яка не поступається коронавірусу і законам із пакету МВФ, - це офіційний дефолт "ДТЕК Енерго" - найбільшої приватної компанії-виробника вугілля та електроенергії. ТОВ "ДТЕК Енерго" зупинило дві шахти і збагачувальну фабрику і заявило, що зупиняє дві шахти, збагачувальну фабрику і "призупиняє виплати купона за єврооблігаціями та відсотків за банківським боргом" із 1 квітня!

Якби в Україні був фондовий ринок, зараз би посипалося все, це було б у всіх на вустах.

Якби в Україні працювали правоохоронні органи, прокуратура і суди, то вони б уже були в офісі "ДТЕК Енерго" і ставили запитання менеджменту. Який дефолт, якщо в 2019-му компанія реструктуризувала свої борги і отримала чистий прибуток у 2,55 млрд грн?

Якби в Україні були президент і прем'єр-міністр, яких Рінат Ахметов хоча б трохи боявся і поважав, то він би ніколи не пішов на дефолт і зупинку шахт після купівлі вілли у Франції за 200 мільйонів доларів, і запуску новинного телеканалу з інвестиціями в десятки мільйонів доларів.

Але нічого цього не буде. Адже олігархи знають краще, ніж будь-хто, наскільки слабка і безпорадна держава.

Логіка Ахметова зрозуміла: він хоче здешевити вартість свого боргу, збити ціни. Простіше це заховати під коронавірусом. Цілковите мовчання і відсутність коментарів влади. Це як розуміти? Прем'єр-міністр, який працював раніше в "ДТЕК", нічого незвичайного не побачив?

Вони влада, у них є інституції, вони визначають для себе правила гри. А у Зеленського є відеоролики і прохання допомогти купити "швидкі допомоги". І з цим олігархи допоможуть, аби і далі не заважав", - підсумовує журналіст.

Хіти тижня. "На Зеленського і "Слуг" буквально за лічені тижні очікує прекрасна пора відчуттів, коли стібеш не ти, а тебе. І матюкають теж тебе", - політтехнолог

субота, 30 травень 2020, 21:30

Доволі неочікувано, але гострий і ядучий Філатов з критикою влади цілком може просто взяти і перетягнути на себе і функції, і рейтинги «95 кварталу». "Вчора мер Дніпра Філатов знов ніжно пройшовся по владі – «депутатському кочовому шапіто, що отримало ...

"Пора, брат, пора!"“Слуги народу” обговорять відставку Авакова

субота, 30 травень 2020, 21:17

Фракція “Слуга народу” на своєму засіданні в понеділок, 1 червня, обговорить можливість відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це розповів голова правоохоронного комітету Верховної Ради і член фракції Денис Монастирський, зазначають Па...