Підозрюють російських хакерів: Один з органів Міноборони Франції зазнав кібератаки

Національний офіс колишніх військовослужбовців та постраждалих від війни (ONACVG), що є органом у структурі Міноборони Франції, у грудні постраждав від кібератаки, за якою ймовірно стоять російські хакери. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє BFMTV, передають Патріоти України.

Хакери атакували сервери та бази даних,фахівцям знадобився майже місяць, щоб розібратися з наслідками. Розслідування інциденту триває і міністерство не дає офіційних коментарів. Співрозмовники журналістів кажуть, що скоріш за все за атакою стоїть Росія.

За інформацією, яку повідомили BFMTV, хакери можливо отримали базу з персональними даними принаймні якоїсь кількості колишніх військових, у тому числі номерами телефонів. Експерти, з якими поспілкувалися журналісти, вбачають у цьому ризик, що російські агенти спробують вербувати їх для тієї чи іншої співпраці. Нещодавно віцеадмірал Патрік Швальро звернув увагу на військових у відставці, які допомагають Кремлю просувати свої інформаційні наративи, про що він розповідає у колонці для Journal de Dimanche.

Наскільки відомо, це перша подібна кібератака на орган у структурі Міноборони Франції.

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...