Підозрюють у диверсіях і саботажі: У Польщі заарештували 10 осіб

Протягом останніх тижнів заарештували 10 осіб, які безпосередньо причетні до диверсій у Польщі. Про це заявив прем'єр-міністр країни Дональд Туск під час зустрічі з очільниками воєводств 11 червня, передають Патріоти України з посиланням на RMF24.

Туск додав, що такі події можуть повторитися. Він підкреслив, що зараз важливим є вплив Польщі всередині ЄС на безпеку, енергетичну безпеку й тісне сусідство.

"Сьогодні не може бути іншого пріоритету для центральної влади, для уряду, для Європейського союзу або для регіональних, локальних, державних і місцевих органів влади, окрім безпеки в широкому розумінні", – заявив польський прем'єр.

Ситуація складна: Окупанти продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування, - ISW

неділя, 23 червень 2024, 10:43

Російські війська продовжують атакувати Часів Яр у Донецькій області. Окупанти мають незначні успіхи. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передають Патріоти України. Російські сили нещодавно просунулися в межах східного Часового...

Помста за Харків: Українська авіація знищила "жирну" військову ціль на території Бєлгородської області РФ

неділя, 23 червень 2024, 10:32

Сили оборони України знищили пункт управління мотострілецького полку Росії. Про це повідомили на Telegram-каналі Генерального штабу ЗСУ в неділю, 23 червня. . "Повітряні сили Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали усп...