Підозрюють у шпигунстві на користь Росії: У Латвії заарештували депутата Сейму

У Латвії суд заарештував підозрюваного в шпигунстві на користь Росії депутата Яніса Адамсонса. Рішення суду можна оскаржити протягом семи днів у Ризькому окружному суді, повідомляють Патріоти України із посиланням на Delfi.

Засідання суду тривало близько двох годин. Адамсонс був конвойований в залі суду і покинув його в супроводі трьох співробітників служби держбезпеки. Від коментарів депутат Сейму Латвії відмовився.

Раніше в Службі державної безпеки повідомили, що підозрює Адамсонса в більш ніж 40 епізодах шпигунства, а латвійське телебачення повідомило, що він підозрюється в передачі інформації Росії протягом останніх чотирьох років.

Адамсонс є членом комісії з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції, але не має виданого Бюро по захисту Сатверсме допуску до інформації, що містить державну таємницю.


Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...