
На території Куйбишевського нафтопереробного заводу у російському місті Самара 28 липня стався вибух. Депутат Держдуми РФ Олександр Хінштейн повідомив деякі подробиці.
За попередньою версією, на території Куйбишевського нафтопереробного заводу "було закладено вибуховий пристрій", написав Хінштейн у Telegram.
За його даними, ані серйозних руйнувань, ані постраждалих немає.
Baza, не називаючи своїх джерел, пише, що вибух на заводі в Самарській області влаштував співробітник підприємства. Він заклав саморобний вибуховий пристрій у занедбаній будівлі одного з цехів.
Чоловік, який працював на НПЗ електриком, заходив на територію заводу із пакетом, а вийшов уже без. За попередніми даними, в одній із будівель він заклав саморобний вибуховий пристрій розміром 20*40 сантиметрів. Судячи з камер, із території заводу Сергій виходив останнім.
За попередніми даними, після вибуху чоловік спробував виїхати до Казахстану, але його затримали на кордоні.
Як пише Baza, це 42-річний уродженець України Сергій О. Чоловік народився в українському місті Ізяслав, але проживав і був зареєстрований у Тюмені (РФ).
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...