Підписали відразу кілька контрактів: Україна отримає нові французькі установки Caesar

Україна підписала кілька контрактів із військовими компаніями із Франції. Зокрема, стосовно додаткових самохідних артилерійських установок Caesar. Про це повідомляє французьке видання Ouest France, передають Патріоти України.

Як повідомляється, в рамках угод холдинг KNDS поставить Україні ще шість самохідних гаубиць Caesar. Також підписано контракт на забезпечення довгострокової підтримки цих САУ шляхом надання запасних частин. Ця угода стосується і запчастин на «колісні танки» AMX-10RC.

Зазначається, що домовленості з французькою компанією CEFA передбачають постачання 8 автомобілів-амфібій для подолання водних перешкод. А представники компанії Delair підписали контракт із Міністерством оборони України на поставки дронів, тип яких не уточнюється.

У той же час компанії Thales та Turgis & Gaillard домовилися про спільну розробку дронів з українською стороною. Крім того, CEFA поставить перші 8 роботів розмінування.

На концерті Кобзона вдруге поспіль без аншлагу, однак знов висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 24 жовтня

п’ятниця, 24 жовтень 2025, 7:50

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 24.10.25 орієнтовно склали:

Повернути американський контроль над найбагатшими родовищами нафти в світі: Трамп заявив про початок воєнної операції у Венесуелі. Авіація уже в повітрі

п’ятниця, 24 жовтень 2025, 7:26

Приводом для вторгнення виступила боротьба з картелями, що засипають США нелегальними наркотиками на мільярди доларів в рік. Президент США Дональд Трамп оголосив у прямому телеефірі, що транслював Білий дім, про наміри провести наземну операцію америка...