Підрядника визначено: Яке озброєння отримають кораблі Island у ВМСУ

Миколаївське ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» розроблює варіант модернізації патрульних кораблів Island, які були передані США Військово-морським силам України. Планується, що модернізацію катерів проведуть на Миколаївському Суднобудівному Заводі, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДП “Укроборонпром”.

Модернізація покликана підвищити бойові можливості катерів. Подробиці варіантів модернізації не наводяться, але ймовірно йдеться про те, що катери будуть передані без озброєння, тож необхідно буде встановити на кораблі озброєння, яке виробляється в Україні та використовує вітчизняні боєприпаси.

Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі, – заявив директор-генеральний конструктор ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування” Вадим Борисов.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...