Підрядника визначено: Яке озброєння отримають кораблі Island у ВМСУ

Миколаївське ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» розроблює варіант модернізації патрульних кораблів Island, які були передані США Військово-морським силам України. Планується, що модернізацію катерів проведуть на Миколаївському Суднобудівному Заводі, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДП “Укроборонпром”.

Модернізація покликана підвищити бойові можливості катерів. Подробиці варіантів модернізації не наводяться, але ймовірно йдеться про те, що катери будуть передані без озброєння, тож необхідно буде встановити на кораблі озброєння, яке виробляється в Україні та використовує вітчизняні боєприпаси.

Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі, – заявив директор-генеральний конструктор ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування” Вадим Борисов.

Хіти тижня. "Вірний піхотинець Путіна" у важкому стані: За життя Кадирова борються кращі вірусологи Москви

понеділок, 25 травень 2020, 9:00

Інфікування могло статися близько 2-3 тижнів тому, коли Кадиров відвідував хворого главу Урус-Мартанівського району Чечні. Госпіталізований через коронавірус глава Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у важкому стані. Про це повідомили відразу кілька росій...

"США приготовили плохие новости для Путина. Это удар по статусу сверхдержавы", - журналіст

понеділок, 25 травень 2020, 8:57

"Россия договор не соблюдает. До тех пор, пока она не будет соблюдать, мы из договора выйдем. Тогда они вернутся и захотят заключить новую сделку", - Дональд Трамп в своем фирменном стиле бизнесмена объяснил причины, по которым Соединенные Штаты через ...