"Підрізали крила" Голобородчині: Посли держав G7 зробили спільну заяву щодо люстрації Зеленського

Скопом вигнати всіх урядовці та депутатів, починаючи з Верховної Ради до останньої сільради, котрі обіймали свої посади протягом 2014-19 років. - У світі не зрозуміли такого "гумору" від екс-коміка.

Посли країн “Великої сімки” підтримують ініціативу по залученню до відповідальності винних у зловживанні владою, при цьому відзначають, що нинішня ситуація в Україні відрізняється від постреволюційної. Про це йдеться у заяві послів G7.

“Виборчі зміни і політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркового накладення заборон на всіх учасників виконавчого та законодавчого процесів управління. З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес в реформуванні низки важливих сфер”, – йдеться в заяві.

Крім цього посли “Великої сімки” позитивно оцінили ідею щодо притягнення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем, однак, звернувши увагу на те, що нинішню ситуацію в Україні не можна порівнювати з тією, яка склалася в країні після Революції гідності 2014 року.

Напередодні президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект, що розширює дію закону про люстрацію. Документом пропонується додати депутатів, міністрів та інших топ-чиновників, які займали посади з 23 лютого 2014 року, в перелік осіб, які підпадають під люстрацію.

Куди свою паству веде митрополит Онуфрій, або "Мальчик в трусиках" по-новому: На форумі УПЦ МП війська ООС назвала мародерами та рабовласниками Донбасу

четвер, 24 вересень 2020, 20:33

На форумі "Люди миру" в Свято-Успенській Святогірській лаврі (УПЦ МП) у Донецькій області українських військових звинуватили в мародерстві під час визволення Донбасу. Із такою промовою за всіма традиціями кремлівських пропагандистів виступила одна з ре...

"Слуги" та "ОПЗЖ" не виграли нічого: Рейтинги яких партій зараз ростуть, а яких - падають

четвер, 24 вересень 2020, 20:28

«За Майбутнє» − єдина з політсил, яка за тиждень наростила кількість прихильників. Так, «Слуга народу» за останній втратила відразу 0,4% можливих голосів. Про свої симпатії цій політсилі нині заявили 15,6% опитаних. А на минулому тижні їх було 16%. Сті...