"Підрізали крила" Голобородчині: Посли держав G7 зробили спільну заяву щодо люстрації Зеленського

Скопом вигнати всіх урядовці та депутатів, починаючи з Верховної Ради до останньої сільради, котрі обіймали свої посади протягом 2014-19 років. - У світі не зрозуміли такого "гумору" від екс-коміка.

Посли країн “Великої сімки” підтримують ініціативу по залученню до відповідальності винних у зловживанні владою, при цьому відзначають, що нинішня ситуація в Україні відрізняється від постреволюційної. Про це йдеться у заяві послів G7.

“Виборчі зміни і політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркового накладення заборон на всіх учасників виконавчого та законодавчого процесів управління. З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес в реформуванні низки важливих сфер”, – йдеться в заяві.

Крім цього посли “Великої сімки” позитивно оцінили ідею щодо притягнення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем, однак, звернувши увагу на те, що нинішню ситуацію в Україні не можна порівнювати з тією, яка склалася в країні після Революції гідності 2014 року.

Напередодні президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект, що розширює дію закону про люстрацію. Документом пропонується додати депутатів, міністрів та інших топ-чиновників, які займали посади з 23 лютого 2014 року, в перелік осіб, які підпадають під люстрацію.

Муженко розповів, як відбувався вивід українських військ з Дебальцевого (відео)

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:29

Українським військовим не було необхідності утримувати периметр по позиціях, якщо в тилу у місті вже знаходився противник. На Мінських перемовинах 12 лютого 2015 року було домовлено, що з 15 лютого відбудеться припинення вогню. Три дні Володимир Путін ...

"Дирка" недонаддержави швидко зростатиме: Рахункова палата Росії б'є тривогу через серйозні проблеми з недовиконанням держбюджету

вівторок, 15 жовтень 2019, 0:28

У Рахунковій палаті Росії заявили, що бюджет країни у 2020 році може недоотримати 66,9 мільярда рублів дивідендів, у 2021 році – 77,9 мільярда рублів, у 2022 році – 156,3 мільярда рублів. Тривожна заява з'явилася у висновку на проект федерального бюдже...