"Підрізали крила" Голобородчині: Посли держав G7 зробили спільну заяву щодо люстрації Зеленського

Скопом вигнати всіх урядовці та депутатів, починаючи з Верховної Ради до останньої сільради, котрі обіймали свої посади протягом 2014-19 років. - У світі не зрозуміли такого "гумору" від екс-коміка.

Посли країн “Великої сімки” підтримують ініціативу по залученню до відповідальності винних у зловживанні владою, при цьому відзначають, що нинішня ситуація в Україні відрізняється від постреволюційної. Про це йдеться у заяві послів G7.

“Виборчі зміни і політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркового накладення заборон на всіх учасників виконавчого та законодавчого процесів управління. З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес в реформуванні низки важливих сфер”, – йдеться в заяві.

Крім цього посли “Великої сімки” позитивно оцінили ідею щодо притягнення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем, однак, звернувши увагу на те, що нинішню ситуацію в Україні не можна порівнювати з тією, яка склалася в країні після Революції гідності 2014 року.

Напередодні президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект, що розширює дію закону про люстрацію. Документом пропонується додати депутатів, міністрів та інших топ-чиновників, які займали посади з 23 лютого 2014 року, в перелік осіб, які підпадають під люстрацію.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...