"Підрізали крила" Голобородчині: Посли держав G7 зробили спільну заяву щодо люстрації Зеленського

Скопом вигнати всіх урядовці та депутатів, починаючи з Верховної Ради до останньої сільради, котрі обіймали свої посади протягом 2014-19 років. - У світі не зрозуміли такого "гумору" від екс-коміка.

Посли країн “Великої сімки” підтримують ініціативу по залученню до відповідальності винних у зловживанні владою, при цьому відзначають, що нинішня ситуація в Україні відрізняється від постреволюційної. Про це йдеться у заяві послів G7.

“Виборчі зміни і політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркового накладення заборон на всіх учасників виконавчого та законодавчого процесів управління. З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес в реформуванні низки важливих сфер”, – йдеться в заяві.

Крім цього посли “Великої сімки” позитивно оцінили ідею щодо притягнення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем, однак, звернувши увагу на те, що нинішню ситуацію в Україні не можна порівнювати з тією, яка склалася в країні після Революції гідності 2014 року.

Напередодні президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект, що розширює дію закону про люстрацію. Документом пропонується додати депутатів, міністрів та інших топ-чиновників, які займали посади з 23 лютого 2014 року, в перелік осіб, які підпадають під люстрацію.

Хіти тижня. "Пустунчик" Ківа таки влип: Ініціатору конфлікту в київському ресторані загрожує позбавлення мандату та тюремний термін (відео)

субота, 25 січень 2020, 10:00

Екс-міліціонер діяв як досвідчений провокатор, сам звинувативши жертву свого нападу у агресії проти себе. Незабаром після інциденту 22 січня в закладі "МОССО" політик сам звернувся до правоохоронців із заявою про отримання побоїв, але на кадрах, знятих...

Потужну вибухівку виявили випадково: Російські диверсанти намагались вчинити теракт на залізничному вокзалі підконтрольного Україні донецького містечка

субота, 25 січень 2020, 9:58

Поблизу залізничної станції Верхньоторецьке у Донецькій області виявили вибуховий пристрій, зазначають Патріоти України. . "Вибуховий пристрій, про який повідомляють ЗМІ, виявлено за 70 метрів від залізничної станції селища Верхньоторецьке у Донецькій ...