Підрозділ російських окупантів відмовився воювати після великих втрат на Харківщині

Від початку війни відомо не мало випадків, коли російські окупанти відмовлялися від участі у бойових діях на території України. Так, мотострілецький підрозділ зі складу 1-го армійського корпусу у повному складі відмовився від участі у війні. Стало відомо, що сталося через втрати, які російські окупанти отримали під час боїв в Харківській області. Про це повідомили 10 червня у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, передають Патріоти України.

У Генштабі наголошують: незважаючи на примусові заходи, що проводить командування окупаційних військ, далі фіксуються відмови від участі в бойових діях деяких підрозділів. Зокрема, йдеться про ті, що укомплектовані примусово мобілізованим особовим складом з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...