Підрив греблі Каховської ГЕС більше нашкодить російським військам на лівому березі Дніпра, - Згурець

Аналітик Defense Express Сергій Згурець переконаний, що підрив греблі Каховської ГЕС більше нашкодить російським військам на лівому березі Дніпра. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Якщо росіяни наважаться підірвати греблю Каховської ГЕС, то більше буде підтоплений лівий берег Дніпра. Саме на цій ділянці розташована велика кількість російських військ. Зокрема командування та артилерія, яка обстрілює територію України на правому березі Дніпра. Тому підрив греблі та розливання води створює більшу загрозу для російських військ", - пояснив Згурець.

Експерт також додав, що підрив греблі Каховської ГЕС створює небезпечну ситуацію для функціонування Запорізької АЕС. "Підрив греблі Каховської ГЕС не зупинить просування української армії, а більше ускладнить дії російського угруповання військ. Тому потрібно очікувати більш складних сценаріїв розвитку подій. Підрив греблі Каховської ГЕС також загрожує і Запорізькій АЕС. Оскільки вода потрібна для охолодження енергоблоків АЕС", - додав він.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...