Підрив Каховської ГЕС: У Міноборони назвали причини теракту та чому окупанти отримали протилежний ефект

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на підрив російськими терористами Каховської ГЕС. Вона наголосила, що окупанти отримали протилежний ефект від свого злочину. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.

Маляр наголосила, що російська терористична армія вчинила черговий злочин, який може спричинити серйозну екологічну та гуманітарну катастрофу.

"Цілеспрямований підрив дамби був здійснений російськими окупантами щоб призупинити процес деокупаціі Силами оборони України та змістити вектор уваги суспільства з подій, які відбуваються у білгородській області . Натомість російські окупанти отримали протилежний ефект", - вважає вона.

Маляр наголосила, що жителі окупованих територій України опинились у критичній ситуації.

"Наразі у критичному становищі перебувають мирні жителі тимчасово окупованих населених пунктів Херсонщини та Криму, оскільки знищення дамби позбавило їх прісної води. Окрім того, були затоплені позиції російських військових підрозділів, що може призвести до масштабного змиву російських мінних полів та їх детонації у хаотичному порядку", - зазначила вона.

Щоб було кому воювати: У РФ запровадять обов'язковий курс із безпілотників для студентів, - ЦПД

понеділок, 22 червень 2026, 16:50

Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...

Захід ДРГ у Костянтинівку не означає контроль: У ЗСУ розкрили, що відбувається в місті

понеділок, 22 червень 2026, 16:26

Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...