
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на підрив російськими терористами Каховської ГЕС. Вона наголосила, що окупанти отримали протилежний ефект від свого злочину. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.
Маляр наголосила, що російська терористична армія вчинила черговий злочин, який може спричинити серйозну екологічну та гуманітарну катастрофу.
"Цілеспрямований підрив дамби був здійснений російськими окупантами щоб призупинити процес деокупаціі Силами оборони України та змістити вектор уваги суспільства з подій, які відбуваються у білгородській області . Натомість російські окупанти отримали протилежний ефект", - вважає вона.
Маляр наголосила, що жителі окупованих територій України опинились у критичній ситуації.
"Наразі у критичному становищі перебувають мирні жителі тимчасово окупованих населених пунктів Херсонщини та Криму, оскільки знищення дамби позбавило їх прісної води. Окрім того, були затоплені позиції російських військових підрозділів, що може призвести до масштабного змиву російських мінних полів та їх детонації у хаотичному порядку", - зазначила вона.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...