
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на підрив російськими терористами Каховської ГЕС. Вона наголосила, що окупанти отримали протилежний ефект від свого злочину. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.
Маляр наголосила, що російська терористична армія вчинила черговий злочин, який може спричинити серйозну екологічну та гуманітарну катастрофу.
"Цілеспрямований підрив дамби був здійснений російськими окупантами щоб призупинити процес деокупаціі Силами оборони України та змістити вектор уваги суспільства з подій, які відбуваються у білгородській області . Натомість російські окупанти отримали протилежний ефект", - вважає вона.
Маляр наголосила, що жителі окупованих територій України опинились у критичній ситуації.
"Наразі у критичному становищі перебувають мирні жителі тимчасово окупованих населених пунктів Херсонщини та Криму, оскільки знищення дамби позбавило їх прісної води. Окрім того, були затоплені позиції російських військових підрозділів, що може призвести до масштабного змиву російських мінних полів та їх детонації у хаотичному порядку", - зазначила вона.
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...