
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на підрив російськими терористами Каховської ГЕС. Вона наголосила, що окупанти отримали протилежний ефект від свого злочину. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.
Маляр наголосила, що російська терористична армія вчинила черговий злочин, який може спричинити серйозну екологічну та гуманітарну катастрофу.
"Цілеспрямований підрив дамби був здійснений російськими окупантами щоб призупинити процес деокупаціі Силами оборони України та змістити вектор уваги суспільства з подій, які відбуваються у білгородській області . Натомість російські окупанти отримали протилежний ефект", - вважає вона.
Маляр наголосила, що жителі окупованих територій України опинились у критичній ситуації.
"Наразі у критичному становищі перебувають мирні жителі тимчасово окупованих населених пунктів Херсонщини та Криму, оскільки знищення дамби позбавило їх прісної води. Окрім того, були затоплені позиції російських військових підрозділів, що може призвести до масштабного змиву російських мінних полів та їх детонації у хаотичному порядку", - зазначила вона.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...