Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюються небезпечні провали. Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, передають Патріоти України.

Станом на 18:00 рівень води на території міста піднявся на 82 сантиметри. Найскладніша ситуація у мікрорайоні Намив, де місцеві комунальники розпочали роботи із берегоукріплення, щоб велика вода не пішла далі - на проїжджу частину і до будинків. — укріплюється берег.

Разом із працівниками комунальних підприємств працювали також жителі мікрорайону, якому загрожує підтоплення. Мер Миколаєва звернувся до місцевих мешканців із закликом не відвідувати небезпечну територію на пляжі і не ходити нижньою набережною у центрі міста.

“Через підйом води там почали утворюватись провали. Вже двоє людей мало в них не втрапили. Добре, що обійшлось без травм”, - написав він.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...