"Підстав для ейфорії немає": Порошенко прокоментував підсумки "нормандської зустрічі"

"Червоні лінії", які окреслило суспільство, стали для України "справжнім оберегом" на нормандському саміті.

Петро Порошенко. Фото: Українська правда.

П'ятий президент України, народний депутат від "Європейської солідарності" Петро Порошенко не бачить причин для радості після саміту щодо врегулювання конфлікту на Донбасі в нормандському форматі, який відбувся 9 грудня в Парижі, передають Патріоти України.

"Підстав для ейфорії немає. Зустріч показала, що Росії не можна довіряти. Що короткого шляху до миру, на жаль, не існує, бо мир не входить у плани агресора", – написав Порошенко сьогодні у Facebook.

За словами п'ятого президента, у нього склалося враження, що російського лідера Володимира Путіна цікавили тільки питання, пов'язані з транзитом газу. "Укотре наголошую, що відмова від судових позовів до "Газпрому" і повернення на російський газовий гачок – велика небезпека. І найближчими тижнями протидія саме цій загрозі вийде на передній план", – додав Порошенко.

"Червоні лінії", які окреслило суспільство, стали для України "справжнім оберегом" на нормандському саміті, вважає він.

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.