Підставити Рашкована під вогонь критики: Як Коломойський хитро просуває своїх на посаду прем'єр-міністра

Коболєв-Вітренко - ідеальний варіант для Ігоря Коломойського в спробах здійснювати контроль над президентом, який все більше намагається не орієнтуватися в прийнятті рішень на інтереси олігарха.

Стала відома можлива кандидатура на пост прем'єр-міністра України. Про це повідомляє "Апостроф", посилаючись на дані власного джерела, передають Патріоти України.

"Рашкован дійсно є одним з найбільш вірогідних кандидатур на посаду прем'єра. Але публічна згадка може бути не випадковою, а спеціальною технологією, щоб саме на нього зараз обрушилася максимальна критика і підготувала громадськість до менш підходящої кандидатури", - вважає обізнаний співрозмовник видання, знайомий з ходом переговорів в команді президента.

Зазначають, що критика по відношенню до Рашкована повинна стати своєрідною інформаційною подушкою для відомих глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва і виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка, яких, на думку відразу декількох джерел, лобіює ні хто інший, як опальний олігарх Ігор Коломойський.

"Останнім часом Коболєв і Вітренко суттєво допомогли йому вирішити кілька проблем в бізнесі. Що перший, що другий - більш ніж зручний і зрозумілий для нього варіант. А для них - це теж хороша "партія" і звичний спосіб вести "справи". Спочатку вони кинули Яценюка і перейшли до Порошенка. Тепер кинули його - і заручилися підтримкою Коломойського. Для них він не більше, ніж тимчасовий союзник", - пояснив один впливовий політик, знайомий з ситуацією.

За його словами, Коболєв-Вітренко - ідеальний варіант для Коломойського в спробах здійснювати контроль над президентом, який все більше намагається не орієнтуватися в прийнятті рішень на інтереси олігарха. "Спочатку його план був привести на цю посаду Ігоря Палицю, свого давнього соратника. Але, судячи з усього, ця ідея зазнала нищівного фіаско", - вважає співрозмовник видання.

При всій скандальності топ-менеджерів "Нафтогазу", яка багато в чому пов'язана з їх мільйонними преміями, вони більш прийнятні для західного співтовариства, ніж Палиця, який у всіх асоціюється з Коломойським. "Після галасу навколо призначення Андрія Богдана главою Офісу президента, там зробили висновки, і більше не хочуть пов'язувати нову команду з токсичними для них людьми", - сказали в оточенні президента.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...