Підступна "формула Штайнмаєра": Росія може зробити все, щоб заявлене Зеленським ніколи не сталося, - екс-посол США в Україні

Мовчання з боку Кремля, який публічно поки не підтвердив жоден з тез про "формулою Штайнмайєра", озвучених президентом Володимиром Зеленським , насторожило екс-посла США в Україні, директора Євразійського центру Атлантичної Ради Джона Хербста, зазначають Патріоти України.

"Для мене досить важко робити остаточні висновки. Безумовно, те, що оголосив президент Зеленський, є дуже позитивним. Тому що він сказав, що голосування відбудеться без присутності загрози зброї, за умови контролю за міжнародною кордоном, відповідно до стандартів ОБСЄ та українським законам. Якщо все це правда, переконаний, - це величезний прорив ", - сказав екс-посол.

За словами досвідченого дипломата, таке мовчання породжує певні підозри, особливо, якщо врахувати, що російське бачення просування на Донбасі протягом декількох років не мало нічого спільного з тим, про що говорив Зеленський.

"Росіяни можуть зробити все, щоб те, про що говорив Зеленський, ніколи не сталося. Така ймовірність існує. І я не буду здивований, якщо Росія буде намагатися" творити світ "на таких умовах прямо зараз. Їх мовчання є джерелом такого підозри", - сказав Джон Хербст.

Читайте також "Мурло, що розпалює війну": "кощей проплачений" Безсмертний злив в Мережу текст "формули Штайнмайера" Нагадаємо, раніше Європейський союз відреагував на підписання Україною так званої формули Штайнмайера . У Брюсселі висловили надію на те, що документ сприятиме вирішенню конфлікту на Донбасі.

Нещасні навіть не почули сигнал тривоги: Окупанти у Харкові вдарили ракетою по будинку, де жили люди з вадами слуху

четвер, 18 серпень 2022, 0:28

Російські окупанти вночі, 17 серпня, ракетою обстріляли гуртожиток. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не могли почути сигнал повітряної тривоги. Про це повідомила радниця голови Харківської облради, волонтерка Натал...

"Озбройте Україну, доки не пізно": Американські дипломати, експерти і військові закликали Байдена діяти рішучіше

середа, 17 серпень 2022, 23:42

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті". У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з п...