Підступний план: У Росії знайшли спосіб пробратися до Європарламенту (відео)

Лідер італійської "Ліги Півночі" Маттео Сальвіні має намір об'єднатися з подібними структурами в інших країнах Європейського союзу і створити фракцію в новому складі Європарламенту. Підтримку їм буде надавати Росія для зняття з неї санкцій через агресію в Україні. Про такий план Кремля розповів депутат нелегітимної Держдуми Леонід Слуцький. Фрагмент його виступу показав у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст Роман Цимбалюк, повідомляють Патріоти України.

"Маттео Сальвіні та його колеги найближчим часом сформують найбільшу фракцію у Європарламенті нового скликання, який почне працювати в перших числах липня. А вибори чекають нас у кінці цього місяця. Не тільки з "Лігою Півночі" – у нас відносини і з іншими політичними партіями та громадськими діячами", – відверто зізнався скандальний російський політик.

"Але цікаво те, що саме сьогодні Сольвіні бачився зі своїми колегами з "Австрійської свободи", з "Альтернативи для Німеччини" та іншими партіями, насамперед Західної Європи. Вони будуть формувати конструктивну фракцію в новому Європарламенті. Упевнений, що разом нам вдасться серйозно просунутися до зняття санкцій", – розкрив головну мету Кремля в підтримці проросійських європейських політиків Слуцький.

За словами Цимбалюка, все це є не що інакще, як спроба Росії вклинитися в Європарламент і отримати там повністю підконтрольну собі структуру. "Що ми чуємо? Ми чуємо прекрасні плани Російської Федерації, як вона отримає свою фракцію в Європарламенті", – розшифрував він слова Слуцького.

"Ми працюємо над кардинальним рішенням проблеми... Кримським портам – "гаплик", - Клименко

неділя, 31 травень 2020, 11:07

Будь-яке підприємство з 150 підприємств російського військово-промислового комплексу можна підвести під жорсткі кримські санкції. І їх до деокупації не скасують. «Ми працюємо над кардинальним рішенням проблеми. Ми хочемо зробити закритим район навколо ...

Хіти тижня. "Какие последствия будет иметь побег пленника ОРДЛО Григория Синченко из застенков оккупантов", - аналітик

неділя, 31 травень 2020, 11:00

Не тільки патріотичним жителям ОРДЛО, але і всім українцям давно потрібен був образ народного героя, який навіть поодинці зумів цілком результативно боротися з російськими окупантами. "Ключевыми вестями уходящей недели, пришедшими из захваченных Россие...