Підступний задум ворога: Росія встановила на ракети Х-101 "теплові пастки", щоб долати ППО, - експерт

Військовий експерт Defense Express Іван Киричевський заявив, що росіяни встановлюють на ракети Х-101 так звані теплові пастки, передають Патріоти України.

В ефірі телеканалу "Еспресо" він пояснив, що ці "пастки" мають відвертати зенітні ракети, а конкретно - ракети до переносних ЗРК на етапі польоту. "Така "інновація" на російських ракетах виглядає загрозливою, тому що відображає загальну логіку дій російського воєнно-промислового комплексу. Росіяни вже зрозуміли, що кількісними показниками нас не задавлять. І вони намагаються зробити так, щоб кожна ракета змогла ефективно долати нашу ППО", - додав Киричевський.

За словами експерта, крилаті ракети - це малорозмірний летальний апарат. Довжина фюзеляжу в них всього 5 метрів, а тому багато теплових пасток встановити проблематично.

"Відповідно, по-перше, на ракети може бути встановлена обмежена кількість теплових пасток. По-друге, бортова електроніка на цих ракетах може дати команду на відстріл або наближаючись до цілі, або засікши наведення ракети з ПЗРК, але тут теж починаються технологічні нюанси: коли має електроніка давати команду на відстріл? Таким чином, росіяни почали модернізувати ракети Х-101 ще два місяці тому, але два місяці жодного разу не було зафіксовані ці теплові пастки", - підсумував Киричевський.

Удар по штабу ЧФ ВМС РФ у Севастополі: З’явилося нове фото наслідків з космосу

неділя, 24 вересень 2023, 5:58

У мережі з'явився новий супутниковий знімок наслідків атаки на штаб Чорноморського флоту в тимчасово окупованому Севастополі. Його увечері суботи, 23 вересня, опублікувало Радіо Свобода. На знімку добре видно сліди влучання ракет в центральній частині,...

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...