Підсумки другого туру: Новообраний президент Зеленський обіцяє, що ніколи не підведе нас усіх

Кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв, що не підведе українців.

Про це він сказав у своєму штабі у КВЦ "Парковий" після озвучення результатів екзит-полів.

Зеленський вийшов під пісню з фільму "Слуга народу", до озвучення результатів екзит-полу, давати якісь коментарі відмовився, але попозував для фото і селфі.

Після оголошення результатів екзит-полу, Зеленський поцілував і обняв дружину, а потім усіх представників свого штабу, що були поруч з ним на сцені.

"I feel good. Thank you. Don't cry", - Зеленський почав свою промову англійською, але швидко перейшов на українську.

"Ми зробили це разом. Дякую кожному. Зараз не буде ніякого пафосу. Я просто хочу сказати дякую своїм батькам за підтримку і за те, о вони це пережили. Моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула все, що про мене говорили, вона, мабуть, не вийшла б за мене. Батькам моєї дружини. Дякую усій моїй команді", - сказав Зеленський.

Він також подякував прибиральницям, які працюють у штабі, "Кварталу 95", правоохоронцям, СБУ, що "тримали його в тонусі", військовим і волонтерам, спостерігачам.

"Дякую тим, хто мене підтримали і тим, хто зробив інший вибрів. Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх", - сказав Зеленський.

"І наостанок поки я офіційно не президент, я можу сказати як громадянин України усім країнам пострадянського союзу: подивіться на нас – усе можливо!", - сказав Зеленський і пішов зі сцени, попри те, що журналісти кричали "А як же запитання?".

Є ризик: У WSJ з’ясували, за якої умови Трамп готовий відновити бойові дії проти Ірану

п’ятниця, 5 червень 2026, 7:27

Американські посадовці повідомили, що президент США Дональд Трамп у приватних розмовах із помічниками допускав можливість відмови від режиму припинення вогню з Іраном, якщо Тегеран «знищить американських військових». Водночас вони наголосили, що домовл...

На концерті Кобзона рекордний за червень аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 5 червня

п’ятниця, 5 червень 2026, 7:26

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 05.06.26 орієнтовно склали: