Підсипати в каву трохи отрути - саме те: Арестович готовий вбити Путіна (відео)

Коли дипломатія - безсила...

Речник української делегації Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Олексій Арестович зізнався, що бажає смерті президенту РФ Володимиру Путіну. Про це він сказав під час інтерв'ю журналістці Яніні Соколової, передають Патріоти України.

Вона задала йому питання: «Чи готовий він подати руку Путіну?». «Якщо буде потрібно за дипломатичним протоколом - подам, якщо в особистому спілкуванні - ні... Тут же політика яка - говориш правильні слова і підмішуєш отруту в каву людині, з якою ти спілкуєшся», - сказав спікер української делегації в ТКГ, зазначивши, що це і його «спосіб боротьби з ворогами».

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: