
Український військові знищили ворожу комендатуру у Сватовому Луганської області. Там окупанти організували штаб і склад з боєприпасами. Про це заявив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Кілька вибухів пролунали в районі колишнього МКДС і на складах в районі АТП, передають Патріоти України.
"На тлі значних втрат на фронті росіяни продовжують примусову мобілізацію. Значна кількість поранених навіть з нещодавно призваних "вагнерівців" надійшла до першої міської лікарні Луганська і відмовляється повернутися до лав збройних формувань окупанта. Воно й зрозуміло, тому що протягом 20 вересня авіація Сил оборони 20 ударів по ворожих позиціях. Підтверджено ураження 19 районів зосередження живої сили і військової техніки противника і позицій зенітних ракетних комплексів", — написав Сергій Гайдай.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...