
Український військові знищили ворожу комендатуру у Сватовому Луганської області. Там окупанти організували штаб і склад з боєприпасами. Про це заявив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Кілька вибухів пролунали в районі колишнього МКДС і на складах в районі АТП, передають Патріоти України.
"На тлі значних втрат на фронті росіяни продовжують примусову мобілізацію. Значна кількість поранених навіть з нещодавно призваних "вагнерівців" надійшла до першої міської лікарні Луганська і відмовляється повернутися до лав збройних формувань окупанта. Воно й зрозуміло, тому що протягом 20 вересня авіація Сил оборони 20 ударів по ворожих позиціях. Підтверджено ураження 19 районів зосередження живої сили і військової техніки противника і позицій зенітних ракетних комплексів", — написав Сергій Гайдай.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...