
Український військові знищили ворожу комендатуру у Сватовому Луганської області. Там окупанти організували штаб і склад з боєприпасами. Про це заявив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Кілька вибухів пролунали в районі колишнього МКДС і на складах в районі АТП, передають Патріоти України.
"На тлі значних втрат на фронті росіяни продовжують примусову мобілізацію. Значна кількість поранених навіть з нещодавно призваних "вагнерівців" надійшла до першої міської лікарні Луганська і відмовляється повернутися до лав збройних формувань окупанта. Воно й зрозуміло, тому що протягом 20 вересня авіація Сил оборони 20 ударів по ворожих позиціях. Підтверджено ураження 19 районів зосередження живої сили і військової техніки противника і позицій зенітних ракетних комплексів", — написав Сергій Гайдай.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...