Пєсков не підтвердив: Лукашенко розповів, що Путін нібито надасть йому зброю для боротьби із "кольоровими революціями"

На зустрічі з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він просив у президента РФ Володимира Путіна деякі типи озброєнь. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на агентство БЕЛТА.

"Я також просив президента Росії про деякі типи озброєнь. Сказав йому, що, коли ви приїдете, ми подивимося, що нам і де треба реально зміцнити в плані Союзної держави", - сказав Шойгу Лукашенко.

Він додав, що в ситуації, що склалася, РФ і Білорусь повинні триматися один за одного і не давати іншим посварити дві країни. Говорячи про протести в країні, Лукашенко висловив готовність відповісти на будь-який виклик, хоча організації цих акцій діють по «відпрацьованим сценарієм». «Таким чином, білоруський сценарій 2020 року представляє собою сплав з найбільш ефективних кольорових технологій дестабілізації, які отримали апробацію в різних країнах. Очевидна ставка на масштаб і тривалість протестів, вимотування сил і виснаження ресурсів», - сказав він.

У свою чергу прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що на зустрічі глав держав не звучало прохання про постачання Білорусі російської зброї. За його словами, там обговорювали питання співпраці по лінії військово-промислового комплексу.

"Щоб черепаху зґвалтувати!": Депутат Держдуми заявив на росТБ, що в Данії відкрили "балаган" для зоофілів (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 13:30

Олексій Журавльов запевнив, нібито заклади для зоофілів в Європі працюють офіційно. Журавльов додав, що діяльність згаданого центру нібито узаконена. "У них перший порнобалаган відкрився для зоофілів! Ви уявляєте?! Для зоофілів в Данії, офіційно працює...

З архіву ПУ. Єрофєєв та Александров, яких обміняли на Надію Савченко, уже мертві, - журналіст Цаплієнко

вівторок, 22 вересень 2020, 13:00

Одного нібито зарізали в рідному місті, а іншого вбили в Сирії. Російські спецпризначенці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких свого часу обміняли на Надію Савченко, нині вже мертві. Про це 9 вересня 2019 року в ефірі програми ТСН.Тиждень сказа...