Пєсков розповів, чи РФ планує "референдум" на Донбасі, і спробував пригрозити Україні

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що на даний момент проведення фейкового референдуму про "входження Донбасу до РФ" "навряд чи можливе". Спочатку в Кремлі мають намір "забезпечити безпеку "республік", передають Патріоти України.

Також Пєсков знову взявся погрожувати Україні через надане Заходом озброєння. Заяви речника Володимира Путіна цитують кремлівські пропагандисти.

Так, Пєсков заявив, що перед остаточною окупацією українського Донбасу Росія має намір спробувати захопити ще територію України. Цей процес він охарактеризував евфемізмом "забезпечити безпеку республік".

"Проведення референдуму про входження Донбасу в РФ у нинішніх умовах навряд чи можливе, спочатку потрібно забезпечити безпеку республік", - цитують Пєскова пропагандисти.

У той же час, спікер Путіна взявся погрожувати Україні через озброєння, що надається країнами Заходу. Пєсков заявив, що застосування західної зброї по цілях на території РФ "не позначиться на спецоперації", але "завдасть більше страждань Україні".

"Спроби України застосувати іноземне озброєння по цілях на території РФ суттєво змінять ситуацію в несприятливий бік. Західні поставки Києву сучаснішого озброєння лише завдадуть більше страждань Україні, але не позначаться на спецоперації РФ", - цитують Пєскова пропагандисти Кремля.

Росія вдарила по Києву після паузи: Коваленко назвав головну мету ворога

середа, 12 червень 2024, 18:30

Цієї ночі армія Російської Федерації здійснила комбіновану атаку на Київ та область: спочатку окупанти запустили Shahed, а потім - ракети. Росіяни здійснили удар по столиці після тривалої паузи. Чому РФ вдарила по Києву після паузи, в коментарі "РБК.Ук...

Відправили в "розхід": У РФ планують закрити пів сотні колоній через масову відправку ув’язнених на війну проти України, - ЦНС

середа, 12 червень 2024, 18:22

У Російській Федерації планують закрити щонайменше 57 колоній через мобілізацію ув’язнених на фронт в Україну. Приміщення цих в’язниць пустують. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. Як зазначається, спочатку влада...