Пєсков розповів, чи РФ планує "референдум" на Донбасі, і спробував пригрозити Україні

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що на даний момент проведення фейкового референдуму про "входження Донбасу до РФ" "навряд чи можливе". Спочатку в Кремлі мають намір "забезпечити безпеку "республік", передають Патріоти України.

Також Пєсков знову взявся погрожувати Україні через надане Заходом озброєння. Заяви речника Володимира Путіна цитують кремлівські пропагандисти.

Так, Пєсков заявив, що перед остаточною окупацією українського Донбасу Росія має намір спробувати захопити ще територію України. Цей процес він охарактеризував евфемізмом "забезпечити безпеку республік".

"Проведення референдуму про входження Донбасу в РФ у нинішніх умовах навряд чи можливе, спочатку потрібно забезпечити безпеку республік", - цитують Пєскова пропагандисти.

У той же час, спікер Путіна взявся погрожувати Україні через озброєння, що надається країнами Заходу. Пєсков заявив, що застосування західної зброї по цілях на території РФ "не позначиться на спецоперації", але "завдасть більше страждань Україні".

"Спроби України застосувати іноземне озброєння по цілях на території РФ суттєво змінять ситуацію в несприятливий бік. Західні поставки Києву сучаснішого озброєння лише завдадуть більше страждань Україні, але не позначаться на спецоперації РФ", - цитують Пєскова пропагандисти Кремля.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...