Пєсков знов "ньос пургу": У Путіна визначелись, де намалюють кордони анексованих територій України

Держава-агресор ротом прес-секретаря Путіна сьогодні заявляла, що начебто «радитимуться з населенням Херсонської та Запорізької областей щодо того, де проходитимуть кордони цих областей», а ЛДНР наче збирались приймати по кордону 2014 року.

Держава-окупантка РФ придумала, де буцімто будуть межі так званих «чотирьох нових регіонів Росії»: терористичних «Л/ДНР», а також тимчасового окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, які анексувала РФ. Про це йдеться у прийнятих 3 жовтня Державною Думою «законах», пишуть російські ЗМІ.

Як додумалися законодавці недоімперії, так звані «Л/ДНР» та Запорізька область «входять до складу Росії у своїх адміністративних кордонах», а Херсонська – із двома районами Миколаївської області, в яких буцімто проходив псевдореферендум.

"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...