"Піхотинець Путіна" рветься в наступ: Кадиров знов заявив, що на місці Х*йла “давно б забрав Україну”

Підконтрольний Кремлю очільник Чечні Рамзан Кадиров заявив, що на місці російського президента Володимира Путіна вже давно б забрав Україну й привів там усе до ладу, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

“Якби я був замість президента, я давно забрав би Україну, направив би туди війська, дав би лад. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави і через це держава загрожує безпеці нашої держави, то ми повинні мовчати, чи що?” — сказав Кадиров.

У Кремлі вже відреагували на заяву Кадирова. Там відповіли, що основи зовнішньої політики Російської Федерації, до якої належить і Чечня, формує президент.

“Хочу нагадати, що основу зовнішньої політики Російської Федерації формулює глава російської держави. І, на нашу загальну радість, главою російської держави, куди як суб’єкт входить Чеченська Республіка, є Володимир Володимирович Путін. Як і всі росіяни, Рамзан Кадиров може висунути свою кандидатуру на наступних президентських виборах. Це право закріплено в конституції в кожного громадянина Російської Федерації певного віку”, — зазначив прессекретар російського президента Дмитро Пєсков.

Обговорили порятунок військових із "Азовсталі" і не тільки: Зеленський провів насичену розмову з Макроном

вівторок, 17 травень 2022, 20:37

Президент Володимир Зеленський поговорив телефоном із президентом Франції Еммануелем Макроном. Розмова була тривалою та насиченою. Про це написав у Twitter Зеленський, передають Патріоти України. Глава держави розповів про перебіг бойових дій, операцію...

"Полк на зв'язку" - екскомандир "Азова" Білецький (відео)

вівторок, 17 травень 2022, 20:26

Через 2-3 доби Маріупольський гарнізон надасть чітку інформацію про операцію евакуації захисників з Азовсталі. Про це сказав колишній командир полку "Азов" Андрій Білецький, передають Патріоти України. "Понад 80 діб вони стримували ворога в оточенні, п...