Підступний план? Путін захотів особисто провести переговори із Зеленським по газу

Президент Росії Володимир Путін очікує особистих переговорів з обраним лідером України Володимиром Зеленським у питанні продовження транзиту газу по українській газотранспортній системі, повідомляють Патріоти України.

"Переговори з РФ відбуваються дуже мляво – якщо сказати точно, то зовсім не відбуваються. РФ офіційно повідомила, що буде готова говорити, тільки коли новий президент офіційно вступить у повноваження, тоді відбудеться розмова Зеленського і Путіна", – повідомив голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв.

За його словами, переговори поновляться вже в червні. При цьому важливою буде позиція Німеччини і Сполучених Штатів. "Критичною для цих перемовин буде позиція Німеччини, яка має безпосередній вплив на запуск "Північного потоку" і може вимагати від Росії підписання нової угоди з Україною. Критично важливою буде позиція США щодо санкцій – чи будуть вони чи не будуть. А нещодавно було зареєстровано законопроект, метою якого є санкційний вплив на будівництво "Північного потоку-2", – підкреслив Коболєв.

Глава "Нафтогазу" назвав ще одним фактором впливу на хід переговорів новий судовий позов проти "Газпрому"."Третім фактором впливу я вважаю нашу здатність продовжувати новий судовий позов проти Газпрому, метою якого є компенсація Україні 12 млрд доларів. У разі, якщо новий договір не буде підписаний. Це буде компенсація наших втрат", – резюмував Коболєв.

Хіти тижня. "Завжди був і буде російським містом!": Скандальний терорист "ДНР" відзначився на росТБ (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 10:00

Крім того, він висловив упевненість у тому, що всі українці начебто виступають проти всього українського. Скандальний терорист, який називає себе "заступником міністра інформації "ДНР", Даниїл Безсонов нахабно заявив, що Київ нібито завжди був і буде р...

"Северный поток-2" и правки Германии: Почему Украине нужно быть готовой ко всему", - блогер

п’ятниця, 15 листопад 2019, 8:52

"В среду Бундестаг проголосовал за имплементацию Газовой директивы ЕС в немецкое законодательство. Таким образом, "Северный поток-2" тоже попадает под регулирование европейского законодательства. Основные требования газовой директивы: разделение продаж...