"Пілум" підкорює небо: В Україні випробували новий бойовий дрон-камікадзе (відео)

В Україні провели випробування ударного дрона-камікадзе “Пілум”, розробленого компанією A.Drones, повідомляють Патріоти України з посиланням на Крила. Відео перших випробувань компанія виклала у Мережу.

Дрон може бути сконструйований у двох варіантах — з двигуном (здатний нести бойовий снаряд масою у 2 кг), або у варіанті планує бомби (5 кг).

«Пілум — телекерований літак-снаряд (дрон-камікадзе) з масою бойової частини 2 кг у варіанті з силовою установкою і 5 кг у варіанті бомби, що планує. Може управлятися оператором, або наводитися на ціль за відомими координатами. Особливістю апарату є модульне компонування, яке дозволяє з мінімальними конструктивними змінами використовувати апарат у варіантах наземного (з контейнера) і повітряного старту (з дрона-носія). В якості носія передбачається використовувати дрон «Велика Химера», – наголошується на сайті проєкту.

«Пілум» працює в одному мережевому середовищі за одними й тими ж стандартам і протоколам з іншими дронами, що дає можливість використовувати літак-носій в якості ретранслятора сигналів для наведення літака-снаряда на значній відстані від наземної станції.

"Почему Зеленский хочет интеграции Украины с ОРДЛО? Причем именно сейчас", - Ілларіонов

п’ятниця, 13 грудень 2019, 15:17

"Главной целью своей политики В.Зеленский в первые 7 месяцев его президентского срока выбрал интеграцию большой Украины с ОРДЛО", - пише у своєму блозі Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Вначале бизнесмен И.Коломойский, а зат...

Кінець "епохи бідності"? "Слуга народу" проведе новорічний корпоратив за мільйон гривень, - Корнієнко (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 14:57

Фракція "Слуги народу" проведе новорічний корпоратив за гроші спонсорів, який обійдеться їм у близько мільйона гривень. Про це заявив глава фракції Олександр Корнієнко в інтерв'ю Pavlovskynews, передають Патріоти України. Як повідомляється, проходити ...