
На українській антарктичній станції Академік Вернадський завершилося голосування на виборах президента. На відміну від "великої Землі" воно тривало всього одну годину. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр, зазначають Патріоти України.
Голосування в Антарктиді почалося 31 березня в 08:00 за місцевим часом (14.00 за Києвом). У голосуванні взяли участь 34 громадянина - 11 учасників двадцять третьої української антарктичної експедиції і 23 члена сезонного загону вчених, які зараз перебувають на станції.
О 15:40 по Києву скан-копію протоколу за результатами голосування відправили через інтернет в Центральну виборчу комісію. Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані і будуть передані в ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції, приблизно в другій половині квітня, пояснили вчені.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...