Піонтковський пояснив, чому Франція та Німеччина бояться перемоги України

В ЄС і США розгортається інформаційна спецоперація РФ. На боці Путіна вже грають Італія, Франція, Німеччина та Угорщина. У США вона теж має успіх, але частковий, передають Патріоти України.

Всі чули заяви відомого американського дипломата Генрі Кіссінджера про те, що Україна має здати частину свого суверенітету в обмін на припинення війни, читали редакційну статтю The New York Times, де йшлося, що Україна не може виграти цю війну просто тому, що Росія не може програти. Попри все це, ставлення Адміністрації Байдена щодо допомоги Україні це не змінило. Американські кораблі з озброєннями для України вже дійшли до портів у Європі.

Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.За його словами, Німеччина та Франція нав’язують Україні якісь "мирні" плани не тому, що вони бояться Путіна чи намагаються йому прислужитися.

"Ні. Вони бояться перемоги України, яка різко змінить геополітичну ситуацію в Європі та всю структуру європейської безпеки. Франція 75 років спекулює на своїй так званій "величі", яка полягає у постійному протистоянні з американцями та заграванні з Кремлем. Німеччина постійно була великим економічним бенефіціаром спеціальних відносин із Росією. За ці геополітичні послуги Кремль платив більш дешевими цінами на газ і нафту, щедро оплачуючи не лише німецький бюджет, але й великих німецьких політиків. Згадати лише колишнього канцлера Шредера (який, до речі, днями відмовився очолювати наглядову раду "Роснафти" – ред.)", - нагадує Андрій Піонтковський.

Але це так звана "стара" Європа. Не забуваймо, що в ЄС є країни, які дуже гаряче на боці України. Це Велика Британія та всі країни східної Європи – Польща, країни Балтії, Словаччина. Ці країни ладні ледь не воювати на боці України. Андрій Піонтковський підкреслює, що після виступу Путіна 9 травня в Москві на Червоній площі всі зрозуміли, що рішення почати повномасштабну війну проти України призвело до стратегічної поразки Росії.

"І в бункері випрацювався консенсус: а тепер будемо максимально боротися за розширення нашого плацдарму всередині України, і до того, як Україна отримає допомогу по лендлізу, використаємо європейських політиків, щоб нав’язати Україні "мир" на ось цих територіальних умовах. Це консенсусна позиція. Помре завтра Путін, вона не зміниться", - зауважує політолог.

Дошкульних мит на електромобілі мабуть замало: Держсекретар США пригрозив Китаю новими санкціями за продовження підтримки агресії РФ

середа, 19 червень 2024, 3:25

Держдепіґ посилює тиск на Україну КНР нагадавши, що близько 70% верстатів для виготовлення зброї, які імпортує Росія, надходять із Китаю, так само, як і 90% мікроелектроніки. США за необхідності готові запровадити нові санкції проти третіх країн за під...

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...