Піонтковський розповів про дуже серйозні проблеми Путіна

Російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський вказав на дивні речі, які відбуваються в оточенні російського президента Володимира Путіна і висловив впевненість, що диктатор готовий вбивати своїх політичних супротивників. Про це Піонтковський говорив в ефірі програми "Всьо по бєспрєдєлу" з Роксаною Руно, зазначають Патріоти України.

"Якщо раптом знадобиться більше вбивати, він це буде робити. У Путіна дуже серйозні проблеми...", - констатував Піонтковський.

Він наголосив, що те, що здійснює Путін, це вже не зовнішня політика, а ідеологія або навіть квазірелігія режиму: ненависть до Заходу, прагнення взяти у нього якийсь реванш за поразку в Третій світовій холодній війні.

"Путін неминуче втягнеться в якісь зовнішньополітичні авантюри і неминуче зазнає в них поразки. Те, що вже зараз відбуваються дивні речі в його оточенні - найближчі соратники зі скелі падають, сам він раптом зникає і йде в бункер - це велика політична втрата для путінської пропаганди", - зазначив політолог.

Він додав, що Путін фактично заявив усьому світові, що його вакцина "Супутник" абсолютно не ефективна, оскільки в його оточенні захворіли десятки людей.

"Я вважаю, що він як раз бреше. Заради чогось настільки небезпечного і збиткового для нього, що він готовий пожертвувати своїм основним пропагандистським інструментом - так званою "м'якої силою" проти Заходу. Щось серйозне відбувається в бункері. Я думаю, це як раз дискусія, пов'язана з цією зовнішньополітичною квазірелігією і його викарбуваною формулою "вони здохнуть, а ми всі - в рай". Мабуть, навіть в найближчому оточенні не всі згодні з цим формулюванням", - резюмував Піонтковський.

Аби не залізти занадто у борги: На розвиток ВМСУ піде $1,3 млрд з кредиту Великобританії, $1,4 млрд піде за вказівкою Зеленського - Пристайко

субота, 16 жовтень 2021, 5:45

Половина коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту. Про це в інтерв'ю телеканалу Дом заявив посол України у Великій Британії Вадима Пристайко, зазначають Патрі...

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...