Пішла ціла епоха: Помер Михайло Горбачов

У вівторок, 30 серпня, у Москві пішов із життя Михайло Горбачов – єдиний в історії президент СРСР (1990—1991). Йому був 91 рік. Про це заявили у Центральній клінічній лікарні (ЦКЛ), передають Патріоти України.

"Сьогодні ввечері після тяжкої та тривалої хвороби помер Михайло Сергійович Горбачов", – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що у червні стало відомо, що стан Горбачова періодично погіршується. Його регулярно возили на гемодіаліз до однієї з московських лікарень. Точний діагноз політика не озвучували.

Російські Telegram-канали повідомили, що напередодні смерті Горбачов також приїхав до лікарні на гемодіаліз через проблеми з нирками. Він отримував лікування у спеціальному відділенні ЦКЛ.

Горбачов був останнім Генеральним секретарем ЦК КПРС (1985-1991), останнім Головою Президії Верховної Ради СРСР (1988-1989), а потім – першим головою Верховної Ради СРСР (1989-1990). Після цього він обіймав посаду президента СРСР (1990—1991).

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...