Пішли на "радикальний" крок: У Росії після провалу на Євро-2020 закликали ввести до штату збірної духівників

Голова патріаршої комісії з питань фізкультури і спорту РФ митрополит Мурманський і Мончегорський Митрофан (Баданін) після провального виступу збірної Росії на Євро-2020 запропонував ввести до штабу команди духівників, передають Патріоти України.

"Звичайно, назріло рішення цієї проблеми, і звичайно, повинні бути духівники в нашій збірній, обов'язково займатися опікою (повчання духовної особи мирянина - прим.) наших хлопців.

Тому що, на мій погляд, тут саме брак духовної підготовки: вони якісь не бойові, духовно, мені здається, слабенькі. Невмотивовані, мені здається", - цитують Митрофана "РИА Новости".

Однією з причин слабкого виступу команди митрополит назвав використання нецензурної лексики в її стані: "В основному мотивацію на полі тренери роблять за допомогою брудної лайки і мату, що ми всі спостерігаємо, читаючи просто на губах, дивлячись на тренерів і на те, що говорять під час своєї біганини наші шановні футболісти.

Природно, в такій ситуації священик не може бути присутнім у цій атмосфері брудної лайки, яка просто є фоном звичайного життя наших спортсменів-футболістів".

Місцевих лікарів не допускають: Начальник окупаційної поліції Маріуполя ушпиталений у тяжкому стані

понеділок, 27 березень 2023, 22:42

Радник мера міста Петро Андрющенко повідомив, що начальник окупаційної поліції Маріуполя Михайло Москвін потрапив у відділення інтенсивної терапії у важкому стані. Про це він пише у телеграмі, опираючись на дані Маріупольського Спротиву, передають Патр...

Багато бронеавто окупантів не потрапили на фронт: У ГУР розповіли про інцидент на Кримському мосту

понеділок, 27 березень 2023, 22:15

П'ять бронеавтомобілів російських терористів З-СТС "Ахмат" не доїхали до зони бойових дій. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Telegram, передають Патріоти України. "26 березня колона з п'яти машин...