"Пішли, наркоман, зараз "спишемо" тебе": Окупанти зняли на відео знущання над своїм "обдовбаним" поплічником

Окупанти зняли на відео знущання над своїм "обдовбаним" поплічником

У соцмережах з’явилося чергове відео зі знущаннями російських військових над власними товаришами по службі. Судячи з їхніх коментарів, причиною цього знову стало вживання наркотиків на передовій, передають Патріоти України.

На оприлюднених у соцмережах кадрах кілька окупантів б’ють свого поплічника, кепкуючи з його неадекватного стану, після чого кудись тягнуть, стверджуючи, що збираються з ним розправитися.

Чи так це було насправді, не зрозуміло, однак, судячи з паніки побитого солдата, особисто у нього у цьому не було жодних сумнівів, унаслідок чого між ним та його "вихователями" стався доволі цікавий діалог.

Давай туди, куди завгодно відведемо… У яму, нах*й, — запропонував своєму напарнику автор відео.

— Будь ласка, прошу. Будь ласка. Заради Бога, — благав їх "обдовбаний" росіянин, передчуваючи, що нічим хорошим для нього це не закінчиться.

— Пішли, наркоман, бл*. Ходімо, наполягали на своєму його товариші.

— Зара тебе "спишемо" відразу.

— Мужики, ну заради Бога!

— Заради якого Бога?

— Я не такий віруючий, нах*й. Мене не візьмеш цією ху*нею, бл*.

— Пішли його, чуєш, у цю яму, нах*й, пристрелимо там. Юджин, пацанів із двома лопатами поклич, — наказав один зі старших, після чого окупанта-невдаху кудись поволокли.

Подальша доля "торчка" з відео невідома, проте можна сміливо припустиш, що це був найгірший "прихід" у його житті.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...