Пішли в НГУ слідом за матір'ю: Двоє братів з Волині захищають Україну зі зброєю в руках

Двоє мешканців Волині - брати Дмитро та Михайло Матвіюк на службу до Національної гвардії України пішли слідом за своєю матір'ю Марією, передають Патріоти України.

Сім'я несе службу в одному підрозділі, повідомляє Суспільне. При цьому мати бійців Марія вже більше трьох років служить кухарем у військовій частині, а двоє її синів на до служби були тренерами кіокушинкай карате і встигли заснувати спортивний клуб для дітей.

"Я знав, що піду, якщо не за контрактом, то добровольцем", – говорить про своє рішення приєднатися до НГУ 24-річний Дмитро.

У свою чергу 20-річний Михайло, який несе службу на іншій позиції, розповідає, що з братом вони багато спілкуються. При цьому братися свою матір називають "Ростиславівною". Зізнаються, що бігають до неї часто. Однак мама їх серед інших військовослужбовців ніяк не виділяє, каже, що всі тут повинні бути на рівних умовах.

"Вони чоловіки, в першу чергу. І вони сказали: "Мама в частині, і ми повинні теж захищати свою країну. Мені серце як матері щемить, але я розумію, що йде війна", – розповіла Матвіюк.
Додамо, що чоловік і батько сімейства залишився вдома, на господарстві, але і Марія, і брати по ньому сумують і чекають його телефонних дзвінків.

Катастрофа на ЗАЕС може становити загрозу для самої Росїі: У Die Welt пояснили, чого добивається Путін шантажем

середа, 17 серпень 2022, 6:39

Росія тримає у своїх руках важелі ескалації ситуації навколо Запорізької АЕС, але навряд чи вдасться до крайніх заходів. Адже ядерна аварія на Запоріжжі поставить під загрозу територію самої Росії. ЗАЕС розташована на відстані близько 400 км по прямій ...

Розстріляли сім'ю з 5-річною дитиною: Спливли нові деталі звірств окупантів РФ на Київщині

середа, 17 серпень 2022, 6:27

ївській області виявили тіло ще однієї людини, вбитої російськими окупантами в лютому 2022 року. Як повідомив у Telegram начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Небітов, машину 58-річного жителя Бучанщини та його родини вій...