
Двоє мешканців Волині - брати Дмитро та Михайло Матвіюк на службу до Національної гвардії України пішли слідом за своєю матір'ю Марією, передають Патріоти України.
Сім'я несе службу в одному підрозділі, повідомляє Суспільне. При цьому мати бійців Марія вже більше трьох років служить кухарем у військовій частині, а двоє її синів на до служби були тренерами кіокушинкай карате і встигли заснувати спортивний клуб для дітей.
"Я знав, що піду, якщо не за контрактом, то добровольцем", – говорить про своє рішення приєднатися до НГУ 24-річний Дмитро.
У свою чергу 20-річний Михайло, який несе службу на іншій позиції, розповідає, що з братом вони багато спілкуються. При цьому братися свою матір називають "Ростиславівною". Зізнаються, що бігають до неї часто. Однак мама їх серед інших військовослужбовців ніяк не виділяє, каже, що всі тут повинні бути на рівних умовах.


Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....