
Двоє мешканців Волині - брати Дмитро та Михайло Матвіюк на службу до Національної гвардії України пішли слідом за своєю матір'ю Марією, передають Патріоти України.
Сім'я несе службу в одному підрозділі, повідомляє Суспільне. При цьому мати бійців Марія вже більше трьох років служить кухарем у військовій частині, а двоє її синів на до служби були тренерами кіокушинкай карате і встигли заснувати спортивний клуб для дітей.
"Я знав, що піду, якщо не за контрактом, то добровольцем", – говорить про своє рішення приєднатися до НГУ 24-річний Дмитро.
У свою чергу 20-річний Михайло, який несе службу на іншій позиції, розповідає, що з братом вони багато спілкуються. При цьому братися свою матір називають "Ростиславівною". Зізнаються, що бігають до неї часто. Однак мама їх серед інших військовослужбовців ніяк не виділяє, каже, що всі тут повинні бути на рівних умовах.


У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...