Пішли в рознос: Перекинуті у Білорусь мобілізовані росіяни займаються грабежами і ґвалтують жінок, - ЗМІ

Частину мобілізованих росіян перекинули на територію Білорусі для злагодження та поповнення підрозділів путінських військ. Їхня поява призвела до хвилі насильницьких злочинів. Про це з посиланням на джерела у спецслужбах повідомляє "24 канал". Зазначається, що російські командири не намагаються контролювати підлеглих і навіть заохочують злочини, передають Патріоти України.

Як стало відомо, всього за кілька днів свого перебування "на навчаннях" нещодавно перекинуті в Білорусь новобранці скоїли понад 30 зґвалтувань та 9 пограбувань.

Крім того, путінські вояки підозрюються у вбивстві молодого чоловіка, який став випадковим свідком скоєння росіянами сексуального злочину.

Росіяни, які прибувають у сусідню країну, користуються своєю безкарністю, оскільки підконтрольні Москві білоруські правоохоронці практично ніколи не намагаються притягнути їх до відповідальності.

За даними спецслужб, мобілізовані відрізняються від попередніх хвиль окупантів, які потрапляли до Білорусі та на війну в Україну, – серед них зафіксовано неймовірну жорстокість, а також регулярне пияцтво.

Погіршує ситуацію ще той факт, що частина мобілізованих – ув'язнені, які об'єдналися в невеликі бандформування. Штабами для цих угруповань слугують школи, покинуті склади та ангари, куди й заселили мобілізованих із Росії.

Оскільки самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не хоче псувати відносини з країною-агресором, міліціонерам наказали затягувати з розслідуванням справ, мінімізувати кількість написаних заяв про правопорушення, а також шукати осіб, яких можна притягнути до відповідальності замість російських військовослужбовців.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...